Kiedy warto rozważyć zastosowanie przepływowych podgrzewaczy elektrycznych?

Jaki podgrzewacz wody kupić?
Lipiec 24, 2018
Ogrzewacze wody – gazowe czy elektryczne, pojemnościowe czy przepływowe?
Lipiec 24, 2018
Pokaż wszystkie

Elektryczne podgrzewacze przepływowe to rozwiązanie, które zyskuje coraz to nowych zwolenników, gdyż jest łatwym i ekonomicznym sposobem na ciepłą wodę w domu jak i w pracy. To nieduże i niepozorne urządzenia, które dostarczają ciepłą wodę niemal natychmiast po odkręceniu kranu, a przy tym nie zajmują niemal w ogóle miejsca, co daje im ogromną przewagę nad podgrzewaczami pojemnościowymi. Oferta DAFI to nowoczesne i solidne rozwiązania, dzięki którym zwiększysz komfort korzystania z ciepłej wody, a w Twoim portfelu zostanie więcej gotówki. Poniżej kilka powodów, dlaczego warto zamontować przepływowy elektryczny podgrzewacz wody we własnym domu.

Dla kogo takie rozwiązanie?

Elektryczne podgrzewacze wody są rozwiązaniem, które można zastosować w dosłownie każdym miejscu- w domach prywatnych, w budynkach użyteczności publicznej lub nawet w ośrodkach wypoczynkowych i domkach campingowych. Podgrzewacze montuje się tam, gdzie istnieje taka potrzeba- w kuchni, łazience, toalecie. Poszczególne modele dają nam możliwość wyboru, czy chcemy by były widoczne (podgrzewacze nadumywalkowe) czy schowane (pod umywalką, w szafce). W tym niewielkim urządzeniu o wymiarach 16x 20 centymetrów zamknięty jest mechanizm oferujący różną moc- w zależności od preferencji użytkowników oraz miejsca montażu- od 3,7 kW do 11kW.

Główne korzyści elektrycznych podgrzewaczy przepływowych

Wprowadzenie na rynek i ciągłe udoskonalanie urządzenia jakim jest elektryczny podgrzewacz przepływowy „zrewolucjonizowało” podgrzewanie wody użytkowej. To idealny przykład na to, jak dzięki minimalizacji urządzenia ogrzewającego wodę, osiągnięto maksimum wydajności na tym samym poziomie co w przypadku podgrzewaczy pojemnościowych o nieporównywalnie większych rozmiarach. Podgrzewacz przepływowy daje możliwość zdecentralizowania systemu ogrzewania wody. Podgrzewacze montujemy bowiem przy każdym punkcie poboru wody- przy umywalkach, wannie czy pod prysznicem. To także ogromne bezpieczeństwo, pozwala bowiem zrezygnować z użycia piecyka gazowego i narażania się na wybuch oraz spaliny. Firma DAFI oferuje swoim klientom jedynie urządzenia w 100% niezawodne, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy drobnych usterek (awaryjność na poziomie 0,45%) posiada dla swoich klientów aż 250 punktów serwisowych. Użytkowanie podgrzewaczy DAFI to oszczędności aż na kilku polach: to oszczędność pieniędzy (ciepła woda płynie natychmiast), oszczędność wody (wylewka zakończona jest perlatorem ograniczającym jej zużycie), oszczędność prądu (energia jest zużywana tylko w momencie użytkowania) oraz oszczędność miejsca, dzięki dużej dowolności montażu.

Urządzenia DAFI są wykonane z atestowanych tworzyw sztucznych, które nie są podatne na korozję i wydłużają żywotność podgrzewacza. Podgrzewacz przepływowy to zdecydowanie korzystna zmiana gwarantująca bezpieczeństwo i dbająca o Twój domowy budżet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *